Yurtdışı Dil Okulları
Ana Sayfa Dil Okulları İletişim

Destek

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

KARYA ULUSLARARASI HİZMETLŞER YURTDIŞI EĞİTİM TURİZM DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (bundan böyle "KARYA International" olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple KARYA International 'un kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:
Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi KARYA International Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini KARYA International ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece KARYA International veri tabanında bulunmaktadır. KARYA International 'daki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Bu bilgiler sadece Kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem KARYA International, hem de KARYA International 'un diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi on line hizmetleri için geçerlidir. 

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması 

KARYA International, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır. 

Bilgilerinizin Paylaşımı 

KARYA International Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da KARYA International tarafından paylaşılmamaktadır. Sabancı Holding, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve KARYA International olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen KARYA International veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. KARYA International, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir: 

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise, 

B) KARYA International 'un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla, 

C) Kullanıcının, KARYA International 'dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla, 

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere, 

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde. 

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek KARYA International portalındaki on line aktivite, gerekse KARYA International’a bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece KARYA International tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine KARYA International aracılığıyla size ulaştırılmaktadır. 

KARYA International şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. 
Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. KARYA International, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. 

" KARYA ULUSLARARASI HİZMETLŞER YURTDIŞI EĞİTİM TURİZM DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ web sitesi" veya "Web Sitesi"; KARYA ULUSLARARASI HİZMETLŞER YURTDIŞI EĞİTİM TURİZM DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 'ne ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır. Lütfen KARYA ULUSLARARASI HİZMETLŞER YURTDIŞI EĞİTİM TURİZM DANIŞMANLIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ web sitesi'ini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım koşullarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

Yurtdışı Dil Okulu | Amerika Dil Okulu | EmbassyCes Londra | Lsi Paris | Malta Dil Okulu | Dil Okulları| Fransa Dil Okulu | Dil Okulu | Kanada Dil Okulu | Almanya Dik Okulu | Bize Ulaşın | sitemap | Privacy and Terms
Ana Sayfa İletişim Formu